ברוכים הבאים!
לאתר של ארצנו
בשר טרי כשר למהדרין מוצרים אורגנים!
אודות

יהושע התחיל כרבי וחנה כמורה, שניהם חלקו את האהבה לעזור לזולת. בדרכם להודו לפתוח בית חב״ד, הם עשו עצירה בישראל לתקופת הקיץ ונשארו לחיות בה עד עצם יום זה. לצורך אספקת בשר לשליחות המתוכננת שלהם להודו, יהושע לקח קורס שחיטה שהפך להתמחות בת 10 שנים שלקחה אותו להתמקצעות בתעשיית הבשר הישראלית. לאחר שהלך עם המורים והמדריכים שלו למגדלים ברחבי הארץ ואירופה, הוא הפך למומחה בשיטות הגדילה והשיטות המגוונות שהיו קיימות. יהושע הפך למוסמך כשוחט, בודק פנים, בודק חוץ, בודק סכינים, מנקר וקצב עבור בעלי חיים ועופות. שבועות ארוכים הוצאו בשדות ואדמות מרעה עם חיות ושנים בתוך מרכזי ייצור ובתי מטבחיים. כשחברים רצו שנעזור להם לקבל איכות טובה, מהדרין של בשר טרי מקומי, אז הוקמה ארצנו. וכשחברים אמרו לחברים, ארצנו החלה לפרוח ולהפוך לעסק המתמקד באספקה של בשר טרי בישראל, בשר מהדרין, מגודל על-ידי אנשים ועם אתיקה.

אזורי חלוקה

אנחנו עובדים בשיטת שיווק ישיר ללקוח. כל ההזמנות מגיעות באמצעות משלוח. יש לנו מסלולים שמגיעים לרוב הערים בישראל. אנחנו יכולים לאפשר הגעה גם לקהילות קטנות בתנאי שיש לאזור זה לפחות 5 הזמנות. אם אתם גרים באזורים שמחוץ למסלולים שלנו, נשמח לקבל את הזמנכם בכל זאת ולנסות לתאם נקודת מפגש או איסוף מחבר, שכן או קרוב שגר באזור המסלולים הרגילים שלנו.

המשלוחים שלנו מגיעים בזמנים קבועים שהרי אנחנו מגיעים מהרי הגולן עם הרבה משלוחים לספק. אנחנו בקשר עם הלקוחות שלנו לגבי מועדי הגעת המשלוח, על הלקוחות להיות זמינים בחלון הזמן הזה או לארגן חלופות מולנו מראש. אנחנו זמינים באמצעות אימייל, טלפון ווואטסאפ.

משלוחים לרוב האזורים קורים בתדירות דו-שבועית.

ניתן להזמין מוצרים באתר

חנות האינטרנט שלנו זמינה לשירותכם.

זו הדרך הקלה ביותר להתרשם מהמוצרים ולהזמין אותם.

מלאי המוצרים מתעדכן כל הזמן.

צור קשר

בארצנו אנחנו עושים את מירב המאמצים כדי לספק לכם מוצרים איכותיים אנו מתחייבים לשירות הטוב ביותר, ונשמח לשמוע את דעתכם עלינו. בכל בעיה או שאלה ניתן לפנות אלינו במייל או בטלפון.

פנייתך התקבלה בהצלחה.
נציג מטעמנו ייצור איתך קשר בהקדם.